Poradnia otolaryngologiczna

Prywatne Centrum Medyczne iMed24, dzięki nowoczesnym technologiom, oferuje nową jakość otolaryngologicznej opieki medycznej. Kompleksowe wyposażenie poradni laryngologicznego pozwala na wykonanie w jednym miejscu i w krótkim czasie, wszystkich niezbędnych badań.

Endoskopia laryngologiczna zwiększa komfort badań odczuwany przez Pacjenta i daje możliwość dokładniejszego ustalenia, rozpoznania i zaplanowania odpowiedniego leczenia. W Centrum Medycznym iMed24 nagrywamy badania, co pozwala na porównywanie wyników, a także ocenę skuteczności terapii.

Nasza prywatna pracownia otolaryngologiczna wyposażona jest również w nowoczesny audiometr kliniczny, dzięki któremu badamy słuch w pełnym zakresie częstotliwości. Ma to duże znaczenie dla osób, których praca wymaga wykorzystywania słuchu zawodowo, np. muzyków, dyrygentów, operatorów dźwięku.

Poradnia prowadzi leczenie z zakresu otolaryngologii dziecięcej. Do Państwa dyspozycji oddajemy nowoczesny tympanometr, który umożliwia ocenę stanu błony bębenkowej u dzieci, które są szczególnie narażone na infekcje w obrębie ucha i gardła.

Uzupełnieniem diagnostyki w poradni laryngologicznej może być wykonanie tomografii komputerowej zatok w Centrum Diagnostyki Obrazowej iMed24 w Krakowie.

Nasi spejcaliści

Joanna Blaschke

lekarz medycyny

Michał Tylek

lekarz medycyny

Wojciech Muszyński

lekarz medycyny

Joanna Cieślik

lekarz medycyny