Masz pytanie?

Napisz do nas: kontakt@imed24.pl

Prosimy o tę zgodę z uwagi na przepisy dotyczące wysyłania informacji handlowych drogą elektroniczną oraz przepisy prawa telekomunikacyjnego, aby nasi przedstawiciele mogli skontaktować się z Tobą mailowo. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w tym przypadku przez spółki z grupy Comarch na podstawie ich prawnie uzasadnionego interesu. Dowiedz się więcej o tym jak spółki z grupy Comarch przetwarzają dane osobowe.
Prosimy o tę zgodę z uwagi na przepisy określające warunki marketingu bezpośredniego na telefon, aby nasi przedstawiciele mogli skontaktować się z Tobą telefonicznie. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w tym przypadku przez spółki z grupy Comarch na podstawie ich prawnie uzasadnionego interesu. Dowiedz się więcej o tym jak spółki z grupy Comarch przetwarzają dane osobowe.

Jak do nas dojechać?

Komunikacja miejska
  • Tramwaje nr 4, 9, 10, 52, przystanek AWF
Pieszo z przystanku
  • Z przystanku trzeba przejść na światłach w stronę ulicy, gdzie mieści się Politechnika Krakowska (kierunkek przeciwny niż AWF).
  • Z przejścia należy kierować się w lewo wzdłuż al. Jana Pawła II, w stronę Ronda Mogilskiego.
  • Następnie trzeba skręcić w pierwszą ulicę w prawo na teren Krakowskiego Parku Technologicznego, w ulicę prof. Życzkowskiego.
  • Ulicą Życzkowskiego 700 metrów cały czas prosto.
  • Centrum Medyczne iMed24 znajduje się na kampusie Comarch, po lewej stronie ulicy Życzkowskiego, za dużym ogrodzonym parkingiem. Trzeba przejść przez bramkę/ osoby kierujące autem muszą przejechać przez szlaban, pobierając bilecik, który trzeba zachować. Parking jest dla Pacjentów iMed24 darmowy przez 2 godziny.