Poradnie i specjaliści

Poradnia otolaryngologiczna w Krakowie

Prywatne Centrum Medyczne iMed24, dzięki nowoczesnym technologiom, oferuje nową jakość otolaryngo¬logicznej opieki medycznej. Kompleksowe wyposażenie poradni laryngologicznego pozwala na wykonanie w jednym miej¬scu i w krótkim czasie, wszystkich niezbędnych badań.

Endoskopia laryngologiczna zwiększa komfort badań odczuwany przez Pacjenta i daje możli¬wość dokładniejszego ustalenia, rozpoznania i zaplanowania odpowiedniego leczenia. W Cen¬trum Medycznym iMed24 nagrywamy badania, co pozwala na porównywanie wyników, a także ocenę skuteczności terapii.

Nasza prywatna pracownia otolaryngologiczna wyposażona jest również w nowoczesny audiometr kliniczny, dzięki któremu badamy słuch w pełnym zakresie częstotliwości. Ma to duże znaczenie dla osób, których praca wymaga wyko¬rzystywania słuchu zawodowo, np. muzyków, dyrygentów, operatorów dźwięku. 

Poradnia prowadzi leczenie z zakresu otolaryngologii dziecięcej. Do Państwa dyspozycji oddajemy nowoczesny tympanometr, który umożliwia ocenę stanu błony bębenkowej u dzieci, które są szczególnie narażone na infekcje w obrębie ucha i gardła.

Dzięki technice stroboskopowej, w naszym Centrum możemy diagnozować problemy związane z mową.

Uzupełnieniem diagnostyki w poradni laryngologicznej może być wykonanie tomografii komputerowej zatok w Centrum Diagnostyki Obrazowej iMed24 w Krakowie.

Specjaliści Centrum Medycznego iMed24 w poradni otolaryngologicznej:
Już teraz podaj nam adres e-mail! I korzystaj na bieżąco z nowych promocji i zniżek w CM iMed24!
Poradnia otolaryngologiczna w Krakowie

Chcesz umówić się na wizytę?

e-rezerwacja

Nie wiesz jak przygotować się do badania?

Sprawdź!

Poznaj naszą ofertę: