Poradnie i specjaliści

Kardiolog Jarosław Rachwał - lek. med.

Specjalizacja: choroby wewnętrzne, kardiologia

Studia medyczne ukończył w 1999 roku na Wydziale Lekarskim Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie, a następnie odbył staż podyplomowy w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym im. L. Rydygiera.

Po ukończeniu stażu pozostał w  Szpitalu, gdzie objął stanowisko młodszego asystenta i w 2007 roku uzyskał specjalizację w zakresie chorób wewnętrznych. W międzyczasie podjął pracę w Centrum Interwencyjnego Leczenia Chorób Serca i Naczyń z Pododdziałem Kardiologii Interwencyjnej w Szpitalu Specjalistycznym im. Jana Pawła II w Krakowie, gdzie uczestniczył w licznych zabiegach kardiologicznych.  Po uzyskaniu pierwszej specjalizacji podjął pracę w prywatnych szpitalach w Wielkiej Brytanii. W latach 2008 - 2013 przystąpił do uzyskania drugiej specjalizacji – kardiologa. Specjalizację odbył w  Oddziale Kardiologii Szpitala Specjalistycznego im. Józefa Dietla w Krakowie. Od 2010 roku pracuje w poradniach kardiologicznych  na teranie Krakowa, w tym w poradni przy Szpitalu  Specjalistycznym im. J. Dietla. Bierze też czynny udział w projektach badawczych ROADMAP, ATHENA, TREAT, TRA 2P- TIMI 50. 

Jako specjalista kardiolog jest  Członkiem Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego a także  European Society of Cardiology. Uczestniczy także w licznych kongresach medycznych z zakresu kardiologii, chorób wewnętrznych pod patronatem Towarzystwa Internistów Polskich oraz Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego.

 

Już teraz podaj nam adres e-mail! I korzystaj na bieżąco z nowych promocji i zniżek w CM iMed24!

Umów się na wizytę już dziś!

e-rezerwacja Kontakt

Poznaj naszą ofertę: