Poradnia ginekologiczno-położnicza

Kobiety dbając o swoje piękno, powinny pamiętać o zdrowiu i odpowiedniej profilaktyce.

Rozumiemy potrzeby Pacjentek – dostosowujemy indywidualnie profilaktykę, diagnostykę i te­rapię do oczekiwań kobiet. Pomagamy naszym Pacjentkom na każdym etapie ich życia. Trosz­czymy się o ich zdrowie, aby czuły się dobrze ze sobą w każdej sytuacji, mogły być aktywne, realizować siebie i swoje pasje. Profilaktyczne badania diagnostyczne i badania ginekologiczne pozwalają na kontrolę swojego zdrowia oraz wczesne wykrycie wielu schorzeń.

W Centrum Medycznym iMed24 wykonujemy badania ultrasonograficzne nowoczesnym apara­tem z wieloma rodzajami głowic, umożliwiającym przeprowadzenie diagnostyki w trybie 3D/4D.

Dysponujemy także videokolposkopem, dzięki któremu możemy nieinwazyjnie i bezboleśnie wykonać badanie szyjki macicy. Badanie to pozwala na wykrycie stanów przednowotworowych, a także powinno poprzedzać każde leczenie zmian na szyjce macicy. Kolposkopia powinna być zawsze uzupełniona dodatko­wymi badaniami z zakresu cytologii, histopatologii oraz wymazów i posiewów w kierunku HPV. Wszystkie te badania można wykonać w naszym Centrum.

Dzięki systemowi EHR cały proces badania jest zapisywany i archiwizowany, co znacznie uła­twia monitorowanie skuteczności prowadzonej diagnostyki i leczenia.

Centrum medyczne iMed24 oferuje również konsultacje oraz leczenie z zakresu ginekologii dziecięcej.


Poradnia położnicza


Okres oczekiwania na dziecko jest wyjątkowym etapem w życiu rodziców. Pragniemy, aby było to dla Państwa piękne i radosne przeżycie. Chcielibyśmy towarzyszyć Państwu w tym czasie i za­oferować pełną opiekę medyczną w ramach pakietu „Czas na dziecko”.

Monitorujemy przebieg ciąży, wykonujemy wszystkie niezbędne badania – w każdym tryme­strze ciąży. W Centrum Medycznym iMed24 można wykonać badanie ultrasonograficzne z oce­ną genetyczną płodu w opcji 3D/4D oraz monitorować pracę serca płodu za pomocą aparatu KTG. Współpracujemy z wieloma szkołami rodzenia. Gwarantujemy troskliwą opiekę położniczą oraz pomoc w przygotowaniu do opieki nad dzieckiem. Prowadzimy warsztaty dla przyszłych rodzi­ców, które ułatwiają im odnalezienie się w nowej roli.

Badania z zakresu położnictwa i ginekologii także dziecięcej można wykonać w Centrum Medycznym iMed24 - Kraków.

Nasi spejcaliści

Dorota Duniec-Kamińska

lekarz medycyny

Danuta Jachimczyk-Prociak

lekarz medycyny

Daniel Lipka

lekarz medycyny

Agnieszka Wolak

lekarz medycyny

Wojciech Znojek

lekarz medycyny

Marzena Kamień-Grandys

lekarz medycyny