Odwołaj lub potwierdź wizytę w iMed24 za pomocą wiadomości SMS

Irytują Cię odległe terminy do naszych specjalistów czy na specjalistyczne badania? Zależą one również od Ciebie! Spory odsetek wizyt w naszym centrum nie dochodzi do skutku ze względu na niepojawianie się pacjentów. Jeżeli nie możesz przyjść na wizytę, nie ma problemu, ale #weźodwołaj

Drodzy Pacjenci,

z początkiem lutego uruchomiliśmy możliwość potwierdzania i odwoływania wizyt w naszym centrum medycznym za pomocą wiadomości SMS.

Jest to dla nas niezwykle istotna sprawa, którą powinni zainteresować się również Państwo, dlatego że w dużej mierze zależy od tego sprawne funkcjonowanie naszej placówki i dostępność terminów wizyt.
 
Jeżeli nie mogą Państwo pojawić się na badaniu czy wizycie, nie ma problemu, ale prosilibyśmy o informowanie o tym z wyprzedzeniem, ponieważ pozwoli nam to na sprawniejsze zarządzenie terminarzem.

Jak to dokładnie działa?

  • W przeddzień wizyty otrzymują Państwo od nas wiadomość o treści (przykładowo):
    CMiMed24: Przypominamy o wizycie w dniu 3.02 (czwartek) o 17:50, Gabinet diagnostyczno-zabiegowy
    Aby potwierdzić, wyślij SMS o treści: 2
    Aby odwołać, wyślij SMS o treści: N2
  • Jeżeli zamierzają Państwo pojawić się na wizycie, wysyłacie SMS o treści 2, a jeżeli coś Państwu w międzyczasie wypadło i nie mogą Państwo przyjść na wizytę, wysyłacie SMS o treści N2.
  • Bardzo istotna uwaga: prosimy o wysyłanie dokładnie takich wiadomości, o jakich mowa w wysłanym do Państwa smsie, a więc nie dodajemy niczego od siebie, nie zamieniamy cyfr, nie zapytujemy o nowy możliwy termin wizyty, dlatego że nikt Państwu nie odpisze, bo wiadomości odbierane są przez system, który automatycznie odwołuje lub potwierdza Państwa wizytę (o ile prawidłowo odpiszą Państwo na wiadomość).

Będziemy wdzięczni za smsowy odzew i szanowanie nawzajem naszego czasu. Umożliwi to pacjentom, którzy tego potrzebują, wykorzystanie terminu wizyty, która bezsensownie mógłby się zmarnować.

A zatem nie możesz, to #weźodwołaj :)