Nowy rezonans magnetyczny

W Pracowni Diagnostyki Obrazowej, w iMed24, dostępny jest nowy rezonans magnetyczny. Oznacza to, że Pacjenci będą mogli korzystać z najnowszej klasy sprzętu medycznego, a my jesteśmy w stanie dostarczać najwyższej jakości badania obrazowe.

Urządzenie to wysokopolowy, 3-teslowy, cyfrowy rezonans magnetyczny PHILIPS Achieva dStream, wyposażony w nowoczesne technologie rekonstrukcji obrazu takie jak Compressed Sense. Dzięki temu jesteśmy w stanie wykonać wysokiej jakości badanie, ale w krótszym średnio o 30% czasie. Pragniemy podkreślić, że jest to pierwszy w Polsce oraz jeden z pierwszych w Europie Środkowo-Wschodniej projektów modernizacji systemu analogowego Achieva 3,0T do wersji w pełni cyfrowego rezonansu magnetycznego. Tym samym Centrum Medyczne iMed24 staje się swoistym prekursorem w wyznaczaniu nowych trendów w diagnostyce obrazowej. Klasa urządzenia oraz zaawansowane aplikacje diagnostyczne jednoznacznie wskazuje na wyjątkowość samej pracowni, jak również na najwyższy, światowy poziom wiedzy i umiejętności całego zespołu lekarzy oraz techników radiologii.  

Sama pracownia, z myślą o pacjentach (także tych małych), przeszła zmiany estetyczne – fototapety i nowe oświetlenie wpłyną zapewne na pozytywne odczucia związane z badaniem.

Zespół Centrum Medycznego iMed24

Działając zgodnie z wymaganiami określonymi w Art. 32c pkt. 2) Ustawy z dnia 29 listopada 2000 r. Prawo atomowe (tekst jednolity Dz.U. 2019, poz. 1792 z późn. zm) informujemy, że w ciągu ostatnich 12 miesięcy nie odnotowano wpływu prowadzonej działalności na zdrowie ludzi i na środowisko.