iMed24 laureatem konkursu i zdobywcą certyfikatu „Wysoka Jakość w Ochronie Zdrowia”

Z dumą dzielimy się z Wami informacją o wynikach IX Konkursu Jakości Quality Institute - wśród laureatów certyfikatu „Wysoka Jakość w Ochronie Zdrowia” znalazło się nasze Centrum Zdalnej Opieki Medycznej iMed24.

Drodzy Pacjenci,
miło nam ogłosić, że znaleźliśmy się wśród prestiżowego grona laureatów konkursu i certyfikatu „Wysoka Jakość w Ochronie Zdrowia" organizowanego przez Quality Institute.
Certyfikat  „Wysoka Jakość w Ochronie Zdrowia” promuje najlepsze polskie placówki, instytucje i firmy działające w branży medycznej i branżach pokrewnych. Certyfikat przyznawany jest podmiotom wyróżniającym się wysoką jakością świadczeń, nowoczesnym modelem zarządzania i troską o budowanie jak najlepszych relacji z pacjentami, dlatego jego przyznanie dla nas prawdziwy powód do dumy i motywacja, by nie przestawać się rozwijać.
Gala Wręczenia Wyróżnień Konkursowych odbyła się w 18 grudnia (poniedziałek) w Sali Kominkowej zabytkowego Dworku Białoprądnickiego w Krakowie. Wzięli w niej udział prezesi, dyrektorzy, właściciele i menedżerowie kilkudziesięciu polskich placówek i firm medycznych, w tym m.in. szpitali, przychodni, przedsiębiorstw farmaceutycznych i laboratoriów. Organizatora Konkursu – Quality Institute – reprezentował Prezes Zarządu, Piotr Celej, który osobiście wręczył certyfikaty nagrodzonym firmom i instytucjom sektora ochrony zdrowia.


Dokumenty potwierdzające uzyskanie certyfikatu „Wysoka Jakość w Ochronie Zdrowia” dla CM iMed24  odebrały osobiście dyrektor CM, wiceprezes Comarch Healthcare, dr Joanna Dróżdż-Gradzikiewicz oraz dyrektor administracyjny, Anna Kafel.
Wszystkim pracownikom zaangażowanym w codzienną pracę Centrum Zdalnej Opieki Medycznej iMed24 serdecznie dziękujemy, bo to Wasza zasługa! :)
Nowy Rok rozpoczniemy z jeszcze większą energią i motywacją do zmian na lepsze!
Zespół CM iMed24