Poradnie i specjaliści

Anna Schnejder-Wilk - dr n. med.

Specjalizacja - I  i II stopień z radiodiagnostyki.

Absolwentka Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Krakowie. W 1994 roku ukończyła I stopień specjalizacji z zakresu radiodiagnostyki. Kolejny stopień edukacji zakończyła w 1998 roku egzaminem na II stopień specjalizacji. W 2005 roku w Instytucie im. Marii Curie-Skłodowskiej Centrum Onkologii w Warszawie, obroniła pracę doktorką na temat obrazu mammograficznego raka gruczołu piersiowego u kobiet do 45 roku życia.

Nieprzerwanie od 1991 roku pracuje na stanowisku starszego asystenta w Zakładzie Radiologii i Diagnostyki Obrazowej Centrum Onkologii w Krakowie. Jako lekarz radiolog pracuje także w NZOZ CM św. Damiana, CM Diagamed oraz CM Polikmed.

W ramach podnoszenia kwalifikacji zawodowych chętnie uczestniczy w kursach i szkoleniach m.in. z zakresu: diagnostyki i leczenia guzów wątroby, interpretacji mammograficznych badań skryningowych, wykonywania biopsji mammotomicznej pod kontrolą USG, współczesnej diagnostyki obrazowej układu mięśniowo-szkieletowego oraz wiele innych. Doświadczenie zawodowe zdobyła również dzięki uczestnictwu w stażach zagranicznych we Wiedniu oraz Waszyngtonie.

Członkini Polskiego Lekarskiego Towarzystwa Radiologicznego oraz European Society of Radiology (ESR).

W czasie wolnym chętnie wyjeżdża w góry. Interesuje się sztuką.

Już teraz podaj nam adres e-mail! I korzystaj na bieżąco z nowych promocji i zniżek w CM iMed24!

Umów się na wizytę już dziś!

e-rezerwacja Kontakt

Poznaj naszą ofertę: