Poradnie i specjaliści

Gastroenterolog Paweł Szulewski - dr n. med.

Specjalizacja - gastroenterologia, choroby wewnętrzne.

Ukończył Wydział Lekarski Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. W 2003 roku uzyskał tytuł doktora nauk medycznych z zakresu gastroenterologii. Ponadto jest specjalistą I i II stopnia chorób wewnętrznych oraz specjalistą gastroenterologiem.

Doświadczenie zdobył pracując na stanowisku Starszego Asystenta na Oddziale Klinicznym w Katedrze Gastroenterologii, Hepatologii i Chorób Zakaźnych Collegium Medicum UJ w Krakowie. W ramach pracy w Katedrze Gastroenterologii prowadzi badania kliniczne. Spełnił się również jako dydaktyk wspierając, udzielając wykładów i kształcąc podyplomowo lekarzy z zakresu chorób wewnętrznych i gastroenterologii w ramach Europejskiego Programu Edukacyjnego.

Obecnie jest biegłym sądowym gastroenterologiem w Okręgowym Sądzie w Krakowie. Wykonuje wolny zawód, a także współpracuje z wieloma firmami medycznymi na terenie miasta Krakowa i okolicach. Pełni funkcję zastępcy Ordynatora Oddziału Chirurgii Jednego Dnia ds. Gastroenterologii w Szpitalu Św. Rafała w Krakowie. Przewodniczący Komisji Rewizyjnej Krakowskiego Oddziału Polskiego Towarzystwa Gastroenterologii.

Zakres działalności lekarskiej obejmuje:

  • konsultacje z zakresu gastroenterologii i hepatologii,
  • badania endoskopowe przewodu pokarmowego.
Już teraz podaj nam adres e-mail! I korzystaj na bieżąco z nowych promocji i zniżek w CM iMed24!

Umów się na wizytę już dziś!

Kontakt

Poznaj naszą ofertę: