Poradnie i specjaliści

Anestezjolog Henryk Podziorny - dr n. med.

Specjalizacja – anestezjologia i intensywna terapia (II stopień).

Studia medyczne ukończył na Wydziale Lekarskim Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie w 1980 roku. Następnie w 2002 roku otrzymał tytuł doktora nauk medycznych, również na Uniwersytecie Jagiellońskim.

Karierę zawodową rozpoczął w 1980 roku w Katedrze i Zakładzie Anestezjologii i Intensywnej Terapii Państwowego Szpitala Klinicznego w Krakowie. Następnie objął stanowisko kierownika Oddziału Anestezjologii w Klinice Chirurgii Szczękowo-Twarzowej Collegium Medicum UJ. Od 1993 roku do dziś, pozostaje pracownikiem Kliniki Chirurgii Plastycznej w Krakowie. Zaś od 1996 roku – również do dnia dzisiejszego – obejmuje stanowisko kierownika i ordynatora Zespołu Anestezjologii i Intensywnej Terapii przy Klinice Otolaryngologii Collegium Medicum UJ.

Od 1987 roku pozostaje mocno związany ze środowiskiem akademickim, jako pracownik naukowo-medyczny Akademii Medycznej w Krakowie, a następnie Collegium Medicum UJ w Krakowie. Obecnie w charakterze starszego wykładowcy. Prowadzi również wykłady CEEA (Europejskie Kursy Ciągłęgo kształcenia w Anestezjologii i Intensywnej Terapii przy Ośrodku Regionalnym w Krakowie), a także jest instruktorem warsztatów Airway Management ESA Autumn Meeting.

Jest autorem i współautorem kilkudziesięciu publikacji w polskich i zagranicznych czasopismach naukowych.

Już teraz podaj nam adres e-mail! I korzystaj na bieżąco z nowych promocji i zniżek w CM iMed24!

Umów się na wizytę już dziś!

Kontakt

Poznaj naszą ofertę: