Masz pytanie? Chcesz podzielić
się swoją opinią? Napisz do nas

*

*


 

Prosimy o tę zgodę z uwagi na przepisy określające warunki wysyłania niezamówionych informacji handlowych i marketingu bezpośredniego pocztą elektroniczną, aby nasi przedstawiciele mogli skontaktować się z Tobą mailowo. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w tym przypadku przez spółki z grupy Comarch na podstawie ich prawnie uzasadnionego interesu. Dowiedz się więcej o tym jak spółki z grupy Comarch przetwarzają dane osobowe.


 

Prosimy o tę zgodę z uwagi na przepisy określające warunki marketingu bezpośredniego na telefon, aby nasi przedstawiciele mogli skontaktować się z Tobą telefonicznie. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w tym przypadku przez spółki z grupy Comarch na podstawie ich prawnie uzasadnionego interesu. Dowiedz się więcej o tym jak spółki z grupy Comarch przetwarzają dane osobowe.


 

Na podstawie tej zgody Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez spółki z grupy Comarch w celu wysyłki newslettera. Możesz wycofać tę zgodę w dowolnym momencie. Pamiętaj, że wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych sprzed cofnięcia zgody. Prosimy o Twoją zgodę przede wszystkim z uwagi na przepisy o ochronie danych osobowych. Twoja zgoda jest równoznaczna z akceptacją otrzymywania na wskazany adres e-mail zawartych w naszym newsletterze niezamówionych komunikatów marketingu bezpośredniego i korzystania do tego celu z środków porozumiewania się na odległość. Dowiedz się więcej o tym jak spółki z grupy Comarch przetwarzają dane osobowe.

Wysyłając formularz udostępniasz nam Twoje dane osobowe. Przeczytaj: Informacje o przetwarzaniu Twoich danych osobowych przez spółki z grupy Comarch oraz o Twoich uprawnieniach.

* pole wymagane

Zarezerwuj wizytę / odwołaj wizytę

Centrum Medyczne iMed24

Centrum Medyczne iMed24

ul. prof. Michała Życzkowskiego 29

(dawniej Al. Jana Pawła II 41f)

31-864 Kraków

 

tel.: +48 12 376 31 31 fax: +48 12 394 41 01

 

kontakt@imed24.pl

Godziny otwarcia:
pon.-pt. 7:30 -20:00
sob. 8:00 - 14:00

 

Parking dla Pacjentów CM iMed24 jest bezpłatny.

Do 3h od momentu wjazdu wystarczy zeskanować bilet w czytniku  znajdującym się przed szlabanem.   

Po upływie 3h Pacjent musi zgłosić się do recepcji z biletem.

imed24_dojazd_bramy

Jak do nas trafić

 • Komunikacja miejska: tramwaje nr 4, 5 9, 10, 52, przystanek “AWF”
 • Pieszo z przystanku:.
  • Proszę przejść na światłach na stronę ulicy, gdzie mieści się Politechnika Krakowska.
  • Z przejścia dla pieszych proszę kierować się w lewo wzdłuż al. Jana Pawła II, w stronę Ronda Mogilskiego.
  • Proszę skręcić w pierwszą ulicę w prawo na teren Krakowskiego Parku Technologicznego (po prawej widocznyznak CM iMed24).
  • Kolejno proszę kierować się cały czas prosto.
  • Po przejściu 700 m proszę skręcić w lewo przy znakuCM iMed24
  • CM iMed24 mieści się po lewej stronie na końcu ulicy.